Lekstede Wonen
a a

Bascule

In het hart van de wijk De Hagen wordt nieuwbouwproject Bascule gerealiseerd. Het complex wordt dé ontmoetingsplek van de wijk en biedt onderdak aan de Brede School en diverse wijkvoorzieningen. Boven de Brede School worden 36 appartementen gerealiseerd: 20 koop- en 16 huurappartementen. LEKSTEDEwonen bouwt zowel de school als de appartementen. De verkoop van de appartementen is gestart. Begin 2012 is de eerste paal geslagen.

Startersappartementen
Twaalf appartementen worden met voorrang én korting aan starters verkocht met de Koopgarantregeling. Deze driekamerappartementen variëren in grootte van 78 m2 tot 87 m2. De verkoopprijzen zijn vanaf € 157.000 (vrij op naam en inclusief Koopgarant).
De startersappartementen hebben een praktische indeling: open keuken en woonkamer met een wintertuin, twee ruime slaapkamers, badkamer en toilet en een berging op de begane grond. Ze hebben een eigen ingang en liggen op de eerste verdieping rondom een centrale daktuin.

Vrije sector
De acht vrije sector appartementen liggen op de tweede verdieping van de Bascule. Deze vierkamerappartementen hebben een oppervlakte van circa 108 m2 en worden aangeboden vanaf € 217.000 (vrij op naam).
De appartementen bestaan uit twee woonlagen en de indeling is als volgt: woonkamer met open keuken, twee ruime slaapkamers, badkamer en toilet. Op de verdieping wordt een ruime multifunctionele ruimte gerealiseerd met aansluitend een dakterras van 25 m2. De appartementen hebben een berging op de begane grond.

Koopgarant
Koopgarant betekent dat u de woning met een korting koopt van LEKSTEDEwonen. Bij verhuizing koopt LEKSTEDEwonen de woning weer van u terug. Daardoor bent u ervan verzekerd dat uw woning niet lang te koop staat. LEKSTEDEwonen koopt de woning altijd terug op basis van een reële taxatiewaarde. De winst of het verlies wordt gedeeld met de verkoper, in verhouding tot de verleende korting. Kortom, alle voordelen van een eigen huis en minder financieel risico.
Om in aanmerking te komen voor een koopgarant woning mag het bruto (gezamenlijk) inkomen van de inschrijver(s) niet hoger zijn dan € 45.000,-. Ook is het verplicht om een hypotheek met Nationale Hypotheek Garantie af te sluiten. Er bestaan mogelijkheden om een gedeelte van de aankoop te financieren met een starterslening van de gemeente Vianen.

Belangstelling?
De verkoop van de 20 appartementen is 1 oktober gestart. Eind januari 2012 was al 60% verkocht. Voor meer informatie, brochure, verkoopvoorwaarden en vrijblijvend advies kunt u contact opnemen met Via Makelaardij, telefoon (0347) 37 42 77 of via de website.
Kijk voor meer informatie ook op Brede School De Hagen
De huurappartementen worden ongeveer een half jaar voor oplevering geadverteerd via WoningNet. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en meld u aan voor onze nieuwsbrief. >>