LEKSTEDEwonen en BAM Wonen hebben overeenstemming bereikt over de realisatie van 27 sociale huurwoningen in ‘Het Dorpshart’ van Hoef en Haag. Ed de Groot, directeur LEKSTEDEwonen en Tom Jongen, directeur Utrecht & Noordoost bij BAM Wonen hebben hiervoor de overeenkomst ondertekend. Het is het derde project dat BAM Wonen voor LEKSTEDEwonen in Hoef in Haag realiseert.
27 eengezinswoningen
Het ontwerp van de
Succesvolle samenwerking
Dit is het derde project dat BAM Wonen voor LEKSTEDEwonen in Hoef in Haag realiseert. In 2017 heeft BAM Wonen de eerste 36 huurwoningen opgeleverd aan LEKSTEDEwonen. Momenteel zijn er 39 huurwoningen in aanbouw die eind dit jaar worden opgeleverd. Ed de Groot: “Wij zijn blij opnieuw goede afspraken te hebben gemaakt over het product uit de BAM Wooncollectie, waardoor wij in staat zijn een betaalbare huurwoning te kunnen exploiteren”.
Forse groei en belangstelling
Het nieuwe dorp aan de Lek is afgelopen twee jaar fors gegroeid: van polder naar een echt dorp. Met een mix van verschillende woningtypen, huur- en koopwoningen in de wijken ‘Het Dorpshart’ en ‘Het Lint’. Inmiddels zijn er al bijna 500 woningen opgeleverd of in aanbouw genomen.
Er is een grote belangstelling voor de woningen in Hoef en Haag, zowel in de koop- als huursector. Zo reageerden meer dan 1.000 woningzoekenden op de vorige