4 appartementen Singel
Aan de rand van het dorp Odijk wordt in het kleinschalige nieuwbouwplan “Rijnzicht” 12 appartementen gerealiseerd. 4 appartementen zijn voor LEKSTEDEwonen die bestemd worden voor de sociale verhuur. Deze appartementen krijgen een woonoppervlakte van circa 50 m2. De woningen zijn gelegen aan de Singel in Odijk.
Landelijk wonen
Het plan komt op een unieke locatie aan de Kromme Rijn, met het winkelcentrum en recreatiemogelijkheden binnen handbereik.
Het appartementengebouw krijgt een luxe uitstraling. Op het terrein achter de appartementen wordt parkeergelegenheid aangebracht. De woningen zijn energiezuinig met een warmtepomp met gebalanceerde ventilatie (WTW) die zorgt voor de verwarming van de woning en het warmwater.
De sociale huurappartementen zijn tweekamerwoningen met een totale woonoppervlakte van circa 50 m2. Twee woningen bevinden zich op de begane grond en de andere twee woningen op de 1e verdieping. In het gebouw is een lift aanwezig. Ieder appartement heeft een eigen buitenruimte en op de begane grond een privé berging.
Wonen in Odijk
Wonen in Odijk betekent dorps en landelijk wonen. Het dorp ligt aan de rand van de prachtige Utrechtse Heuvelrug en wordt omringd door natuur en vele kastelen. De ideale omgeving om in het weekend of na het werk een fietstocht of wandeling te maken. Utrecht is slechts 20 minuten fietsen, met uitstekende verbindingen via snelwegen en openbaar vervoer.
In het plan “Rijnzicht” realiseert LEKSTEDEwonen 4 woningen aan de Singel. De verwachting is dat de woningen in de zomer van 2025 worden opgeleverd.
Algemeen
- Plaats
- Odijk
Kenmerken
- Woningtype
- Appartementen
- Aantal woningen
- 12
- Oppervlakte woningen
- 50m2m²
Planning
- Start werkzaamheden
- Zomer 2024
- Datum van oplevering
- Zomer 2025
- Start van verhuur
- Eerste kwartaal van 2025
- Status
- Opgeleverd